13.06.2020 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 13.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 13.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ090-109 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 2. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 6. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 8. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 9. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 10. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 12. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 13. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 14. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 17. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 18. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 19. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 20. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 21. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 22. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 23. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 24. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 25. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 26. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 27. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 28. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 29. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 31. Alisé (VRL-13542) – Baryton 32. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 33. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 34. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 35. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 37. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 38. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 39. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 40. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 03. Vaativa B 36/40
1. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 2. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 3. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 4. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 5. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 6. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 7. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 8. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 9. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 10. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 11. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 12. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 13. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 14. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 15. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 16. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 17. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 19. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 20. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 23. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 24. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 27. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 28. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 29. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 31. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 32. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 33. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 34. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 35. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 36. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 |
02. Helppo A 40/40
1. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 3. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 4. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 5. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 7. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 9. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 10. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 11. Alisé (VRL-13542) – Baryton 12. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 13. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 14. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 15. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 16. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 17. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 18. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 19. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 20. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 22. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 23. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 25. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 26. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 27. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 28. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 29. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 31. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 32. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 33. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 34. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 37. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 38. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 39. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 40. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 04. Vaativa B 36/40
1. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 3. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 4. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 5. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 6. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 7. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 8. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 9. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 10. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 11. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 12. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 14. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 15. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 16. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 17. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 18. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 19. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 20. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 21. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 22. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 23. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 24. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 26. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 27. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 28. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 29. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 30. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 31. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 33. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 34. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 35. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua |