23.06.2020 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 23.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 23.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ090-109 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 2. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 3. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 5. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 7. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 8. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 10. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 11. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 12. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 14. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 15. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 16. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 19. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 20. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 21. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 22. Alisé (VRL-13542) – Baryton 23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 24. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 25. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 26. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 27. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 28. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 29. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 32. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 33. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 34. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 35. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 37. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 38. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 39. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 40. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 03. Vaativa B 36/40
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 2. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 3. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 4. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 5. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 6. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 7. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 8. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 9. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 10. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 11. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 13. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 14. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 16. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 17. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 18. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 19. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 20. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 21. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 22. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 23. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 24. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 25. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 27. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 28. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 29. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 30. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 31. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 32. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 34. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 35. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 |
02. Helppo A 40/40
1. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 2. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 3. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 4. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 5. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 6. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 7. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 8. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 9. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 11. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 13. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 15. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 16. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 17. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 18. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 20. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 21. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 23. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 24. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 25. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 26. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 27. Alisé (VRL-13542) – Baryton 28. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 29. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 30. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 31. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 32. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 33. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 35. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 36. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 37. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 39. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 40. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 04. Vaativa B 36/40
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 3. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 4. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 5. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 6. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 7. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 8. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 9. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 11. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 12. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 13. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 14. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 15. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 16. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 17. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 18. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 19. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 20. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 21. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 22. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 23. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 24. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 25. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 27. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 28. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 29. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 30. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 31. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 32. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 33. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 34. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 36. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 |