24.06.2020 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 24.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 24.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ090-109 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 2. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 4. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 5. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 6. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 9. Alisé (VRL-13542) – Baryton 10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 11. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 12. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 13. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 14. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 15. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 16. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 17. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 19. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 20. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 22. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 23. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 25. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 26. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 27. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 28. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 29. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 31. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 32. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 33. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 34. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 35. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 36. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 37. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 38. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 39. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 40. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 03. Vaativa B 36/40
1. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 2. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 3. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 4. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 5. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 6. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 7. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 8. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 11. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 13. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 14. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 15. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 16. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 18. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 19. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 21. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 22. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 24. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 25. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 27. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 28. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 29. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 30. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 31. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 32. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 33. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 34. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua |
02. Helppo A 40/40
1. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 2. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 3. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 5. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 6. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 7. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 8. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 9. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 10. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 11. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 12. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 14. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 16. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 18. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 19. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 20. Alisé (VRL-13542) – Baryton 21. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 22. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 24. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 25. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 26. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 27. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 28. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 29. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 31. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 33. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 34. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 35. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 36. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 37. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 39. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 40. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 04. Vaativa B 36/40
1. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 2. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 4. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 5. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 6. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 7. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 8. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 9. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 11. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 12. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 13. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 14. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 15. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 16. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 18. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 19. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 20. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 22. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 23. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 24. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 27. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 29. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 30. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 31. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 32. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 33. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 34. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 35. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 36. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 |