25.06.2020 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 25.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 25.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ090-109 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 2. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 3. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 4. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 5. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 7. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 8. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 9. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 10. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 11. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 13. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 14. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 15. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 19. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 20. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 21. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 23. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 24. Alisé (VRL-13542) – Baryton 25. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 26. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 27. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 28. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 29. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 30. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 31. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 32. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 33. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 35. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 36. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 37. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 38. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 39. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 40. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 03. Vaativa B 36/40
1. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 2. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 3. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 4. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 5. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 6. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 7. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 8. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 9. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 11. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 13. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 14. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 15. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 16. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 19. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 20. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 21. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 22. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 23. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 24. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 26. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 27. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 28. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 29. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 31. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 33. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 34. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 35. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 36. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu |
02. Helppo A 40/40
1. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 2. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 3. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 4. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 5. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 6. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 8. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 9. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 10. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 11. Alisé (VRL-13542) – Baryton 12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 13. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 14. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 15. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 17. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 18. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 19. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 20. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 21. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 22. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 23. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 24. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 27. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 28. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 29. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 30. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 31. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 32. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 34. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 35. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 37. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 38. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 39. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 40. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 04. Vaativa B 36/40
1. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 2. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 5. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 6. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 7. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 8. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 9. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 10. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 11. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 13. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 14. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 15. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 16. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 17. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 18. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 19. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 20. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 21. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 22. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 23. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 24. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 25. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 26. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 27. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 28. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 29. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 31. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 32. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 34. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 35. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 |