26.06.2020 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 26.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 26.06.2020 / viimeinen ilmoittautumispäivä 10.06.2020
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ090-109 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
02. Helppo A 40/40
03. Vaativa B 36/40
04. Vaativa B 36/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 3. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 4. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 6. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 7. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 8. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 9. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 11. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 12. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 13. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 14. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 15. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 17. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 18. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 20. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 22. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 23. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 24. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 25. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 26. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 27. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 28. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 29. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 30. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 31. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 33. Alisé (VRL-13542) – Baryton 34. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 35. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 36. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 37. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 38. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 03. Vaativa B 36/40
1. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 2. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 4. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 5. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 6. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 9. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 10. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 11. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 13. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 14. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 15. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 16. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 17. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 20. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 21. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 22. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 23. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 24. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 25. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 26. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 27. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 28. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 29. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 31. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 32. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 34. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 35. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 36. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 |
02. Helppo A 40/40
1. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003 2. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen 3. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029 4. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731 5. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962 6. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 7. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tyyni 9. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 10. Vibaja (VRL-00727) - Nerian Pirouettes VH15-027-0152 11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 12. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190 13. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264 14. Alisé (VRL-13542) – PP’s Salix VH18-222-0001 15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Unikreemi VH19-018-0154 16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053 17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze 18. Humutin (VRL-14618) - Ruusuöljy VH19-018-0865 19. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Luttinen Vh19-018-0465 20. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386 21. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257 22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 23. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 24. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057 25. Aava P. (VRL-14824) - Lumimyrskyn Kinuskikastike VH20-018-0433 26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380 27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228 28. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062 29. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413 30. Vibaja (VRL-00727) - Ekaraj VH17-050-0001 31. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna 32. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023 33. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia 34. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 35. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419 36. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243 37. Vibaja (VRL-00727) - Mrinmayi VH17-050-0004 38. Humutin (VRL-14618) - Kurjen Grimeria VH19-053-0017 39. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005 40. Alisé (VRL-13542) – Baryton 04. Vaativa B 36/40
1. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104 2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558 3. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 4. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141 5. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039 6. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu 7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680 8. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu 9. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291 10. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051 11. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar 13. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330 14. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua 16. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001 17. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695 18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032 19. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy 20. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025 21. Alva (VRL-14837) Avanza Fern VH19-141-0001 22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646 23. Theo (VRL-14436) - Sangria vd Elixir VH19-012-0058 24. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551 25. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159 26. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376 27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija 28. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084 29. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236 30. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn 31. Karoliina (VRL – 14130) - Toivomus 32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368 33. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 34. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325 35. Aava P. (VRL-14824) - Garakçy 36. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 |