11.10.2022 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 11.10.2022 / viimeinen ilmoittautumispäivä 18.09.2022
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 11.10.2022 / viimeinen ilmoittautumispäivä 18.09.2022
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Valokylän Talli VALO8156
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ280-299 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kielo VH18-018-1535 2. Liia (VRL-11284) - Elly av Kleppur VH22-053-0089 3. Kida (VRL-08368) - Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116 4. Naella (VRL-12320) - Rubino VH22-033-0039 5. Tiikeri (VRL-10741) - Capten Golden Cave VH22-022-0018 6. Miltsu (VRL-05564) - Goodtime Hackett VH20-035-0181 7. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Kuparikääty VH20-018-0766 8. Liia (VRL-11284) - Possumunkki VH22-018-0659 9. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129 10. Humutin (VRL-14618) - Haltiasalon Kinuski VH20-018-0959 11. Nikki (VRL-14085) - Luck of the Irish VH22-035-0044 12. Tiikeri (VRL-10741) - Luolan Suru-Puhe VH22-018-0092 13. Melina (VRL-11408) - Runon Eino VH18-018-1802 14. Tiikeri (VRL-10741) - Darlledu Newyddion Cave VH22-022-0017 15. Nikki (VRL-14085) - Delms Moor Gallows VH22-027-0053 16. Lissu T. (VRL-12701) - Noidankallokamee VH20-018-0891 17. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644 18. Melina (VRL-11408) - Runon Vänrikki VH22-018-0648 19. Kida (VRL-08368) - Campfire Tales VH21-027-0117 20. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005 21. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075 23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143 24. Lissu T. (VRL-12701) - Albina al Almas VH21-003-0045 25. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250 26. Miltsu (VRL-05564) - Aelyn Elisha Delm VH21-026-0004 27. Lissu T. (VRL-12701) - Lepää Rauhassa VH20-018-0578 28. Nikki (VRL-14085) - Lilycove Midnight VH22-035-0045 29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tervatassu VH18-018-1533 30. Tiikeri (VRL-10741) - Neidio Anhysbys Cave VH22-022-0015 31. Liia (VRL-11284) - Murroksen Tiitus VH22-018-0661 32. Liia (VRL-11284) - Murroksen Pellavainen VH22-018-0660 33. Humutin (VRL-14618) - Vispikermasuukko VH20-018-0961 34. Naella (VRL-12320) - Kastehelmen Muikkunen VH22-018-0215 35. Nikki (VRL-14085) - No Rest for the Wicked VH21-027-0038 36. Miltsu (VRL-05564) - Fairburn Broby VH19-035-0070 37. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Lakkaviini VH18-018-1199 38. Miltsu (VRL-05564) - Rosvosektori BRE VH22-018-0217 39. Tuulia T. (VRL-00084) - Raatteen Aura VH18-018-1536 40. Humutin (VRL-14618) - Sydänkäpy VH21-018-0344 |
02. Helppo A 40/40
1. Naella (VRL-12320) - Kastehelmen Muikkunen VH22-018-0215 2. Miltsu (VRL-05564) - Aelyn Elisha Delm VH21-026-0004 3. Miltsu (VRL-05564) - Fairburn Broby VH19-035-0070 4. Tiikeri (VRL-10741) - Capten Golden Cave VH22-022-0018 5. Liia (VRL-11284) - Possumunkki VH22-018-0659 6. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Kuparikääty VH20-018-0766 7. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Siwan VH12-025-0068 9. Humutin (VRL-14618) - Haltiasalon Kinuski VH20-018-0959 10. Nikki (VRL-14085) - No Rest for the Wicked VH21-027-0038 11. Nikki (VRL-14085) - Delms Moor Gallows VH22-027-0053 12. Tiikeri (VRL-10741) - Neidio Anhysbys Cave VH22-022-0015 13. Humutin (VRL-14618) - Sydänkäpy VH21-018-0344 14. Liia (VRL-11284) - Murroksen Tiitus VH22-018-0661 15. Liia (VRL-11284) - Elly av Kleppur VH22-053-0089 16. Miltsu (VRL-05564) - Rosvosektori BRE VH22-018-0217 17. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186 18. Humutin (VRL-14618) - Vispikermasuukko VH20-018-0961 19. Kida (VRL-08368) - Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116 20. Melina (VRL-11408) - Tuikkutyttö VH18-018-2250 21. Lissu T. (VRL-12701) - Albina al Almas VH21-003-0045 22. Nikki (VRL-14085) - Luck of the Irish VH22-035-0044 23. Naella (VRL-12320) - Rubino VH22-033-0039 24. Melina (VRL-11408) - Runon Eino VH18-018-1802 25. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148 26. Melina (VRL-11408) - Runon Vänrikki VH22-018-0648 27. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129 28. Liia (VRL-11284) - Murroksen Pellavainen VH22-018-0660 29. Tiikeri (VRL-10741) - Darlledu Newyddion Cave VH22-022-0017 30. Lissu T. (VRL-12701) - Noidankallokamee VH20-018-0891 31. Melina (VRL-11408) - Halluharjan Saarni VH22-018-0644 32. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783 34. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Lakkaviini VH18-018-1199 35. Tiikeri (VRL-10741) - Luolan Suru-Puhe VH22-018-0092 36. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005 37. Kida (VRL-08368) - Campfire Tales VH21-027-0117 38. Miltsu (VRL-05564) - Goodtime Hackett VH20-035-0181 39. Nikki (VRL-14085) - Lilycove Midnight VH22-035-0045 40. Lissu T. (VRL-12701) - Lepää Rauhassa VH20-018-0578 |
virtuaalitalli - a sim-game stable