12.04.2024 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 12.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 12.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ420-439 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 2. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 3. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 5. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 6. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 7. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 8. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 9. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 10. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 11. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 12. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 14. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 15. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 16. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 17. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 18. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 19. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 20. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 21. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 22. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 23. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 24. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 25. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 26. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 27. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 28. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 29. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 30. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 31. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 32. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 33. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 34. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 35. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 36. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 37. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 38. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 39. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 40. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 |
02. Helppo A 40/40
1. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 2. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 3. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 4. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 5. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 6. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 7. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 8. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 9. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 10. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 11. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 12. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 13. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 14. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 15. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 16. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 17. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 18. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 19. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 20. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 21. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 23. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 24. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 25. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 26. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 27. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 28. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 29. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 30. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 31. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 32. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 33. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 34. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 35. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 36. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 37. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 38. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 39. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 40. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 |
virtuaalitalli - a sim-game stable