19.04.2024 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 19.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 19.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ420-439 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 2. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 3. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 4. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 5. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 6. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 7. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 8. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 9. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 10. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 11. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 12. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 14. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 15. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 16. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 17. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 18. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 19. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 20. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 22. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 23. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 24. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 25. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 26. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 27. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 28. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 29. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 30. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 31. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 32. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 33. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 34. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 35. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 36. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 37. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 38. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 39. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 40. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 |
02. Helppo A 40/40
1. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 2. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 3. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 4. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 5. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 6. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 7. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 8. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 9. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 12. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 13. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 14. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 15. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 16. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 17. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 18. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 19. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 21. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 22. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 23. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 24. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 25. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 26. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 27. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 28. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 29. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 30. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 31. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 32. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 33. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 34. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 35. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 36. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 37. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 38. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 39. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 40. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 |
virtuaalitalli - a sim-game stable