22.04.2024 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 22.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 22.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ420-439 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 2. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 3. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 4. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 5. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 6. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 7. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 8. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 9. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 10. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 11. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 13. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 14. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 15. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 16. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 17. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 18. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 19. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 20. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 21. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 22. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 23. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 24. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 25. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 27. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 28. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 29. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 30. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 31. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 32. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 33. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 34. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 35. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 36. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 37. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 38. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 39. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 40. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 |
02. Helppo A 40/40
1. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 2. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 3. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 4. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 5. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 6. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 7. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 8. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 9. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 10. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 11. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 12. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 13. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 14. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 15. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 16. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 17. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 18. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 19. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 20. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 21. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 22. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 24. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 25. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 26. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 27. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 28. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 29. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 30. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 31. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 32. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 33. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 34. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 35. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 36. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 37. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 38. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 39. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 40. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 |
virtuaalitalli - a sim-game stable