28.04.2024 kouluratsastuskilpailut
kaikille avoimet kouluratsastusjaoksen alaiset kouluratsastuskilpailut
kilpailupäivä 28.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
kilpailupäivä 28.04.2024 / viimeinen ilmoittautumispäivä 31.03.2024
vastuuhenkilönä Humutin VRL-14618 / kisapaikkana Seljanniemi SELJ6631
tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla / tulokset tulevat osallistujalistojen päälle
ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa / hevosen VH-tunnus on pakollinen ilmoittautuessa
40 osallistujaa per luokka / 4 hevosta per ratsastaja
2 luokkaa per hevonen / per kisat
ilmoittautuminen
viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä otsikolla KRJ420-439 sähköpostitse ([email protected]) muodossa:
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokka nro (rv)
ratsastaja (VRL-tunnus) - hevonen VH00-000-0000
yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
luokat
01. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
02. Helppo A 40/40
osallistujat
01. Helppo A 40/40
1. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 2. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 3. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 4. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 5. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 6. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 7. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 8. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 10. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 11. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 12. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 13. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 14. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 15. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 16. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 17. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 18. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 19. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 20. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 21. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 22. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 23. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 24. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 25. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 26. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 27. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 28. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 29. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 30. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 31. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 32. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 33. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 34. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 35. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 36. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 37. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 38. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 39. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 40. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 |
02. Helppo A 40/40
1. Oresama (VRL-02753) - Havunopsakki VH23-018-0952 2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Mindra VH23-023-0162 3. Jannica (VRL-04799) - Marema's Magical Man VH16-035-0053 4. Tiferet (VRL-06326) - Limetti VH22-018-0839 5. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Valtti VH23-018-0836 6. Humutin (VRL-14618) - Runon Kanelikorppu VH23-018-0513 7. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Malina VH22-001-0094 8. Pinja (VRL-13811) - Vihapoika VH19-018-0554 9. Tiikeri (VRL-10741) - Saturn's Rings VH22-017-0263 10. Viixi (VRL-13923) - Piruparka VH23-018-0928 11. Pinja (VRL-13811) - Kaihon Kettukulta VH23-018-0617 12. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Mörönkummitus VH18-018-1278 13. Tiferet (VRL-06326) - Ildsjel VH23-053-0019 14. Oresama (VRL-02753) - Satakielen Sotahuuto VH23-018-0947 15. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Iňrik VH22-001-0207 16. Viixi (VRL-13923) - Ruuvallin Kosminen VH24-018-0114 17. Vibaja (VRL-00727) - Mithron Dawn VH23-026-0183 18. Viixi (VRL-13923) - Hiuko VH23-018-0926 19. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Vanessa VH18-018-1803 20. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084 21. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 22. Tiikeri (VRL-10741) - King of the Damned VH21-026-0040 23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Routapeippo VH23-018-0950 24. Tiikeri (VRL-10741) - Kaihon Savusurma VH22-018-0881 25. Veera R. (VRL-10735) - Four Leaf Moon Fairy VH22-035-0053 26. Tiferet (VRL-06326) - Aurdals Solvi VH23-053-0013 27. Veera R. (VRL-10735) - Kelokorven Kuurna VH23-018-0833 28. josh (VRL-00139) - Rhyawdd Gwenferch VH23-025-0135 29. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Bahar VH22-001-0204 30. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Uunijäätelö VH22-018-0101 31. josh (VRL-00139) - Maddy Macadamia MPB VH24-023-0008 32. Veera R. (VRL-10735) - Hiivurin Kaamostonttu VH23-018-0402 33. Pinja (VRL-13811) - Ruuvallin Kultasurma VH24-018-0046 34. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Kipinä VH22-018-0801 35. Tiferet (VRL-06326) - Kulmalan Avara VH22-018-0965 36. Viixi (VRL-13923) - Viserrys VH23-018-0927 37. Jannica (VRL-04799) - Utopia's Jamilah Bella VH14-023-0222 38. Vibaja (VRL-00727) - Bramblebury Witchcraft VH23-027-0140 39. Launi (VRL-12379) - Valmaryan Tapawutlamak VH22-001-0205 40. Humutin (VRL-14618) - Leijonamieli Lind VH24-018-0065 |
virtuaalitalli - a sim-game stable